Aktualności

                   Grafik imprez

Aktualności

1 week ago

Chicago Jazz

Panie i Panowie... 🎩
Już w najbliższą sobotę - 13 lipca Teatr VIS A VIS zaprasza Państwa do Klubu Chicago na wyjątkowy koncert w ramach Krakowskiej NOCY JAZZU... 🎤🎷🎹
"WONDERFUL JAZZ"
NAJWIĘKSZE PRZEBOJE JAZZU w STYLU OLD FASHION
ŚPIEWA ZJAWISKOWA ARTYSTKA Z HAVANY
MILI MORENA
SAKSOFON: Dorota Olech
PIANO: Szymon Wojnarowicz
W tym wyjątkowym koncercie usłyszycie Państwo największe przeboje Louisa Armstronga, Billie Holiday, Elli Fitzgerald, Evy Cassidy, Franka Sinatry, Duke’a Ellingtona, Lizy Minnelli, Peggy Lee oraz piosenki z największych hollywoodzkich produkcji filmowych i musicalowych, w których królował JAZZ…
Nie zabraknie także kilku znanych i lubianych szlagierów kubańskich…
Koncert „WONDERFUL JAZZ” to przepełniona klasyką jazzu muzyczno wokalna podróż w czasie i przestrzeni…
W gorącą, letnią noc udamy się z Nowego Orleanu, przez Chicago do tajemniczego, nocnego Nowego Jorku tętniącego życiem nocnych klubów muzycznych… nie przekraczając granic Krakowa…
Największe, znane i lubiane szlagiery jazzowe w stylu i klimacie old fashion zaśpiewa Gwiazda Teatru VIS a VIS, rodowita Kubanka, artystka sceny i estrady, charyzmatyczna i zjawiskowa MILI MORENA.
Mili MORENA to fenomenalna piosenkarka i tancerka. Artystka jest znana i ceniona zarówno na Kubie, jak i w Europie. Na Kubie założyła słynną formację Rueda de Casino. Śpiewała z Omarą Portuondo – znaną w Polsce z projektu Buena Vista Social Club. Aktualnie jest liderką i wokalistką grupy Mili Morena. W jej życiorysie artystycznym zapisanych jest kilkanaście światowych tras koncertowych, w tym w Niemczech, Jamajce, Meksyku, Kanadzie, Francji, Hiszpanii i na Ukrainie. Śpiewa zarówno muzykę latynoską, jak i standardy jazzowe.
DOROTA OLECH ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Krakowie. Jest również absolwentką Kulturoznawstwa na UMCS oraz Zarządzania na Uniwersytecie Jagiellońskim. Współpracowała z Teatrem Groteska, Teatrem Starym, Teatrem im. J. Słowackiego w Krakowie, Teatrem Sztuk w Oleśnicy oraz Radiem RMF Classic, gdzie prowadziła audycje muzyczną Co jest grane ? – Saksofon. Ma za sobą występy na znaczących festiwalach muzycznych w Polsce i za granicą min: Ladies Jazz Festival, Festiwal Jazzu Tradycyjnego „Złota Tarka”, Hot Jazz Spring, Spanish Music Festival, Festiwal Muzyka Źródeł, Międzynarodowy Festiwal Współczesnej Muzyki Kameralnej, Festiwal Muzyki Polskiej, Międzynarodowy Festiwal Saksofonowy.

Teatr VIS A VIS to klasyczny café-theatre w stylu RETRO nawiązujący do teatrzyków kawiarnianych powstałych w latach trzydziestych dwudziestego wieku w Paryżu, Berlinie, Zurychu i Warszawie, które stanowiły wówczas ważny nurt kultury nieoficjalnej i niekomercyjnej.
Café-theatre to forma teatru rozrywkowego nadal niebywale popularna w zachodniej i południowej Europie - w Polsce obecnie praktycznie nieistniejąca.
Teatr VIS A VIS to kieszonkowe Variété...
Teatr wystawiający przede wszystkim spektakle kameralne, zwłaszcza muzyczne, wokalne i taneczne - także w formie kameralnych widowisk plenerowych...
Twórcą, dyrektorem i reżyserem Teatru VIS A VIS jest Bartłomiej Piotrowski - impresario z wieloletnim doświadczeniem, producent widowisk i koncertów oraz reżyser specjalizujący się w kameralnych formach teatralnych, zwłaszcza wokalnych, tanecznych i muzycznych.

13.07.2019 |sobota| godz. 23:00
Klub Muzyczny CHICAGO | ul. Sławkowska 11
NA KONCERT NIE OBOWIĄZUJĄ BILETY i REZERWACJE
WSTĘP WOLNY

Serdecznie zapraszamy! 😎
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 weeks ago

Chicago Jazz
View on Facebook

2 weeks ago

Chicago Jazz
View on Facebook

2 weeks ago

Chicago Jazz
View on Facebook

2 weeks ago

Chicago Jazz
View on Facebook